Nabízené masáže

Tradiční thajská masáž

Technika stará více než 2500 let pracuje na základě akupresury (působení silou na tlakové body). Přijďte si užít silnou masáž, při které se uvolňují svaly, klouby, šlachy, chodidla, natahuje se páteř a přináší tělu celkové fyzické a psychické uvolnění. Masérky při masáži používají palce, dlaně, lokty, kolena a chodidla tak, aby mohly vyvinout tlak kombinovaný s protahováním a akupresurou. Cílem je dosáhnout odblokování linií energie a navození celkové harmonie vašeho těla. Tělo je celkově protaženo ve stylu jógy a páteř uvolněna. Odcházíte od nás fyzicky i psychicky odpočatí, bolest je odstraněna, životní energie doplněna, na rozdíl od běžné masáže, kde se soustředí jen na uvolnění svalů.

Olejová thajská masáž

Je mírnější forma klasické thajské masáže, kde se vyvíjí na jednotlivé body menší tlak. Vaše tělo bude podrobeno systematické tlakové masáži od temene hlavy, přes šíji, páteř až po zádové svaly. Zvláště příjemné je pak promasírování paží a nohou, včetně jednolivých prstů. Při olejové thasjké masáži se používají speciální oleje, který zanechají Vaši pokožku jemnou a příjemně provoněnou.

Thajská masáž nohou

Spočívá ve stimulaci reflexivních bodů jednotlivých lidských orgánů, spojenou s masáží svalů lýtek, vmasírování přírodního masážního oleje do chodidel a v neposlední řadě protažení a uvolnění jednotlivých prstů na nohou a s nimi spojené reflexní plošky.. Masáž nohou má uvolňující účinek a hraje důležitou roli v dosažení a udžení lepšího zdravotního stavu.

Thajská masáž zad a šíje

Velmi doporučujeme pro uvolnění napětí v horní části zad, hlavy, ramen a šíje. Masérka se soustředí na hlavu, krk, ramena, šíji a horní část zad. Zde bude různými tlaky, hmaty a masírováním působit na akupresurní body, které se budou stimulovat a tak dojde k uvolnění napětí. Thajská masáž zad a šíje zároveň účinně působí proti negativím účinkům stresu. Je vhodná zejména při akutní bolesti svalstva, hlavy a její opakování příznivě působí na migrény.

Thajská královská masáž

Jedná se o speciální typ thajské masáže. Přejete si od nás odcházet dokonale uvolněni a zbaveni stresu, nechte se namasírovat bylinnými sáčky s vonnými esencemi. Tyto speciální horké sáčky přikládají naše masérky na místa s největší koncentrací bolesti a napětí. Říká se jí královská masáž, protože thajské bylinky a koření obsažené v sáčcích napomáhají dokonalému uvolnění a odbourání stresu.

Thajská masáž pro dva

Je vynikající inspirací pro společnou schůzku zamilovaných. Chcete svého milého,milou překvapit skvělým nápadem na dnešní společnou schůzku? Přijďte se svěřit do rukou našich dvou terapeutek a přitom si vzájemně hledět do očí.. Tento společný zážitek bude pro vás nezapomenutelný.

Aloe Vera masáž

Aloe Vera je vynikající pro pleť citlivou, suchou, podrážděnou nebo pro pleť poničenou nadměrným opalováním. Naše masáž je jedinečná svými vyživujícími schopnostmi a navíc je spojená s příjemnými, pevnými, léčivými doteky masérky, neboť , jak víme, i doteky léčí! 100% aloe vera gel smíchaný s přírodním olejem poskytne vaší pleti možnost absorbovat a udržet si vlhkost, která zajistí výrazné omlazení a ozdravění pleti.

Nová léčba pro nové maminky

Ve staré thajské knize "Patom Jinda" se objasňují příčiny různých onemocnění dětí a jejich matek a samozřejmě možnosti léčení a v jiné knize, nazvané”Maha Chotarat” se vysvětluje, jak a proč se naše krev chová v každém ročním období a jak to vše ovlivňuje naše zdraví a procesy stárnutí. Obě knihy dnes používáme jako vodítko k výběru bylin a lidového léčení tak, aby si současné ženy a maminky udržely svou krásu a své zdraví.Většinu těchto bylinek najdete v našich "bylinných sáčcích". Tyto masáže s bylinkami si můžete dopřát již 7 dní po normálním porodu a měsíc po "císařském řezu".

Zeštíhlující masáž proti celulitidě

Pomocí thajské masáže a speciálních hubnoucích přípravků docílíte toho nejlepšího výsledku. Hloubkovou zeštihlující masáž s bylinkovým gelem Anti- celulit doplní příjemný gelový zábal a následná zpevňující masáž. Výjimečnost této masáže je obsažena v tom, že není použito žádných strojů, ale pouze kvalitní a příjemná masáž našich masérek, což dopomáhá k léčbě celulitidy, omezuje přebytek tělesného tuku a zpěvňuje postižené partie.

Aromatická olejová masáž

Tato masáž je na rozdíl od thajských klasických masáží více relaxační a méně invazivní. Masérky nepoužívají tlakovou metodu, věnují se více uvolnění svalového napětí. Nastolení psychické rovnováhy je u všech masáží samozřejmostí. Tato masáž je prováděna v kombinaci s aromaterapií aromatickým masážním olejem (jehož vůni si budete moci vybrat z pěti druhů). Masáž celkově zklidňuje a působí relaxačně a antistresově na Vaše tělo a pleť. Pravidelná masáž uklidňuje nervový systém, uvolňuje svalové napětí, stimuluje krevní oběh, redukuje otoky a tuhnutí tkáně.
Nabídku aroma olejů vám rádi poskytneme na recepci před absolvováním masáže.

Masáž lávovými kameny

Metoda využívající léčivou sílu nahřátých lávových kamenů.Lávové kameny odstraňují z těla negativní energii, eliminují bolesti svalů, zlepšují krevní a lymfatický oběh, detoxikují tělo. Střídání tlaku, uvolnění a tepla pomáhá odplavovat i dlouholeté tělesné problémy. prožíjte si dokonalou relaxaci, harmonii a nádherné pocity štěstí.

 

EGOSUN

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.